ULAŞIM

Manisa Celal Bayar Üniversitesi Mühendislik Fakültesi Endüstri Mühendisliği Bölümü Muradiye yerleşkesindedir.

Toplu taşıma araçları ile ulaşım:

Manisa'dan

Manisa otogarından yerleşkeye sürekli dolmuş bulunmaktadır.

Manisa Otogarı : (236) 231 03 70 - (236) 231 21 93

İzmir'den

İzmir otogarından Manisa'ya, Manisa Seyahat'e ait sürekli otobüs seferleri bulunmaktadır ve aynı zamanda Bornova kavşağından geçmektedir. Manisa'ya geldikten sonra yerleşkeye giden dolmuşlar kullanılabilir.

Ayrıca günün belli saatlerinde Bornova, Narlıdere, Karşıyaka ve Buca ilçelerinden Muradiye Kampüse karşılıklı olarak direkt servis hizmetleri bulunmaktadır.

Bunun dışında sabahları Basmane Garı'ndan 7.15'de Uşak yönüne tren kalkmaktadır. Bu tren Manisa'dan önce Muradiye istasyonunda durmaktadır. Muradiye'ye geldikten sonra yerleşkeye çalışan dolmuşlar kullanılabilir.

İzmir Otogarı : (232) 472 10 10

Aracınız ile gelmeniz durumunda aşağıdaki krokiyi kullanabilirsiniz.Manisa-Menemen yoluna gir. Yaklaşık 9 km. sonra sağda CBÜ Muradiye Kampüsü kavşağından sağa dön. (Muradiye ilçesini geçtikten 500metre sonra. İlçeye girilmeden düz geç.) 2km. sonra Muradiye kampüsü .

İzmir'den Ulaşım:


Manisa Çevre yolundan gelirken levhaları takip et ve Muradiye - Menemen sapağından çık Muradiye yönüne (sola) dön. Yaklaşık 8 km. sonra sağda CBÜ Muradiye Kampüsü kavşağından sağa dön. (Muradiye ilçesini geçtikten 500metre sonra. İlçeye girilmeden düz geç.) 2km. sonra Muradiye kampüsü . (Krokiler ölçekli değildir.)

Celal Bayar Üniversitesi © 2014 | Güvenlik ve Gizlilik